ÜRÜNLER

Digitus DK-2932-02 2 Mt LC-SC 09/125 Singlemode Duplex Fiber Patch Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 124.480
Fiyat:
298,75 TL
Havale / EFT:
294,27 TL
56,76 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Singlemode, Duplex, 09/125


• LC / SC Konnektör
• Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free kablo
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 1
• Kablo çapı 3mm
Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - SC
Uzunluk2 mt
Mikron9/125
TürüSingle Mode
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-2932-02
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032249641

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.