ÜRÜNLER

Digitus DK-2933-05 5 Mt LC-LC 09/125 Singlemode Duplex Fiber Patch Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 138.120
Fiyat:
331,49 TL
Havale / EFT:
326,52 TL
62,98 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Singlemode, Duplex, 09/125  

LC / LC Konnektör
• Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free kablo
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 1
• Kablo çapı 3mm
Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - LC
Uzunluk5 mt
Mikron9/125
TürüSingle Mode
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-2933-05
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032248941

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.