• Tüm Kategoriler
    • Digitus DK-29332-02 2 Mt LC-LC 09/125 Singlemode Fiber Pigtail 12 li Paket

      Görsel 1
      ParaPuan : 209.150
      Fiyat:
      493,59 TL
      44,71 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
      Digitus LC Fiber Pigtail , Loose Buffer, 09/125 µ, DIN IEC 304 renk kodlu, Singlemode, OS2, uzunluk 2 metre

       

      • Simplex OS2 09/125 µ
      • 2 metre
      • Standart connector acc. IEC 61754-4 2002
      • Çalışma Isısı: -25 °C ... +80 °C
      • Depolandığı Alanın Isısı : -20 °C ... +65 °C
      • Insertion loss MM PC: max. 0.4 dB
      • Return loss MM PC: > 25 dB
      • Zirconia ceramic ferrule
      • Secondary coating dimensions: Ø 0.9 ± 0.1 mm
      • Primary coating: Acrylate; Ø 250 ± 15 µm
      • Semi-tight buffer
      • 12 li paket
      Teknik Özellikler
      Konnektör TipiLC - LC
      Uzunluk2 mt
      Mikron9/125
      TürüSingle Mode
      Diğer Özellikler
      Stok KoduDK-29332-02-12
      MarkaASSMANN
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      4016032280170
        +90 0850 241 77 13   +90 533 068 54 29 - 530 338 18 06   E-Mail : info@pcsepeti.com  
                 
      KATEGORİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ SİPARİŞ SÜREÇLERİ KARGO / İADE HESABIM
      Kişisel Bilgisayarlar Müşteri Hizmetleri Sipariş Rehberi Anlaşmalı Kargo Firması Nasıl Üye Olurum
      Baskı Çözümleri Mesafeli Satış Sözleşmesi Sipariş Takipi Kargo Ücretleri Siparişlerim
      Bilgisayar Bileşenleri Gizlilik Politikası Sipariş İptali Yeni Ürün Arızalandı Sepetim
      Network Çözümleri Yasal Haklar Ne Zaman Kargolanır Arızalı Ürün Prosedürü Puanlarım
      Elektronik Aksesuarlar Banka Hesap Numaramız Ne Zaman Elime Ulaşır Ürün İade Prosedürü Arıza / İade Takip
      Veri Depolama Aygıtları İletişim Garanti Süresi Faturamı Kaybettim Listelerim
         

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.