ÜRÜNLER

Digitus DK-29332-02 2 Mt LC-LC 09/125 Singlemode Fiber Pigtail 12 li Paket

Görsel 1
ParaPuan : 346.970
Fiyat:
832,73 TL
Havale / EFT:
820,24 TL
158,22 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
Digitus LC Fiber Pigtail , Loose Buffer, 09/125 µ, DIN IEC 304 renk kodlu, Singlemode, OS2, uzunluk 2 metre

 

  • Simplex OS2 09/125 µ
  • 2 metre
  • Standart connector acc. IEC 61754-4 2002
  • Çalışma Isısı: -25 °C ... +80 °C
  • Depolandığı Alanın Isısı : -20 °C ... +65 °C
  • Insertion loss MM PC: max. 0.4 dB
  • Return loss MM PC: > 25 dB
  • Zirconia ceramic ferrule
  • Secondary coating dimensions: Ø 0.9 ± 0.1 mm
  • Primary coating: Acrylate; Ø 250 ± 15 µm
  • Semi-tight buffer
  • 12 li paket
Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - LC
Uzunluk2 mt
Mikron9/125
TürüSingle Mode
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-29332-02-12
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032280170

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.