ÜRÜNLER

Digitus DN-82120-1 550 Mt 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Multimode SC Media Converter

Görsel 1
ParaPuan : 1.120.315
Fiyat:
2.688,76 TL
Havale / EFT:
2.648,43 TL
510,86 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
Digitus Media/Rate Converter, 10/100/1000Base-T - 1000Base-SX (Multimode 0.55 km, SC)
  • UTP / fiber (SC duplex konnektör, Multimode) media converter
  • 10/100/1000 Mbps UTP Ethernet bağlantınızın Multimode fiber kablo aracılığıyla 0.50 km uzağa taşınmasını sağlar.
  • IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet standartlarını destekler.
  • Dalgaboyu: 850nm
  • 50/125, 62.5/125um fiber kablolar için uygundur.
  • Sinyal Gönderme Gücü: Minimum -17 dBm, Maksimum -12 dBm
  • Sinyal Algılama Gücü Hassasiyeti: Minimum -20 dBm
  • 2MB Veri Buffer
  • Auto MDI/MDI-X portlar sayesinde bağlantılarda düz veya cross patch kablo kullanılabilir.
  • Full-duplex veya Half-duplex çalışmaktadır.
  • Çalışma Isısı: 0 - 60°C
  • 19 inch kabine monte edilebilir.
  • LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında detaylı bilgi edinebilme imkanı
  • Boyutlar (E x B x Y; Ağırlık): 95mm x 70mm x 26mm
  • Ağırlık: 200g
  • Harici güç adaptörü ürünle birlikte gelmektedir. 5V DC
Teknik Özellikler
UTP Port1 GB
Fiber PortMultimedia Port
Fiber KonnektörSC
Mesafe500 Mt
Dalga Boyutu850nm
Diğer Özellikler
Stok KoduDN-82120-1
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032293125

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.