• Tüm Kategoriler
  • Digitus DN-82121-1 10 Km 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Singlemode SC Media Converter

    Görsel 1
    Görsel 2
    Görsel 3
    ParaPuan : 396.500
    Fiyat:
    997,10 TL
    İndirimli Fiyat (%6,2) :
    935,74 TL
    Kazancınız 61,36 TL
    Havale / EFT:
    917,03 TL
    78,84 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Digitus Media/Rate Converter, 10/100/1000Base-T - 1000Base-LX (Singlemode 10 km, SC) 
    • UTP / fiber (SC konnektör, Singlemode) media converter
    • 10/100/1000 Mbps UTP Ethernet bağlantınızın Singlemode fiber kablo aracılığıyla 10 km uzağa taşınmasını sağlar.
    • Auto MDI/MDI-X portlar sayesinde bağlantılarda düz veya cross patch kablo kullanılabilir.
    • Full-duplex veya Half-duplex çalışmaktadır.
    • Harici güç adaptörü cihaz ile birlikte verilmektedir.
    • 19 inch kabine monte edilebilir. Kabinet montaj aparatı haricen alınmalıdır.
    • Çalışma Sıcaklığı: 0 - 60 derece
    • LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında detaylı bilgi edinebilme imkanı
    Diğer Özellikler
    Stok KoduDN-82121-1
    MarkaASSMANN
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    4016032293132
      +90 0850 241 77 13   +90 533 068 54 29   E-Mail : info@pcsepeti.com  
               
    KATEGORİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ SİPARİŞ SÜREÇLERİ KARGO / İADE HESABIM
    Kişisel Bilgisayarlar Müşteri Hizmetleri Sipariş Rehberi Anlaşmalı Kargo Firması Nasıl Üye Olurum
    Baskı Çözümleri Mesafeli Satış Sözleşmesi Sipariş Takipi Kargo Ücretleri Siparişlerim
    Bilgisayar Bileşenleri Gizlilik Politikası Sipariş İptali Yeni Ürün Arızalandı Sepetim
    Network Çözümleri Yasal Haklar Ne Zaman Kargolanır Arızalı Ürün Prosedürü Puanlarım
    Elektronik Aksesuarlar Banka Hesap Numaramız Ne Zaman Elime Ulaşır Ürün İade Prosedürü Arıza / İade Takip
    Veri Depolama Aygıtları İletişim Garanti Süresi Faturamı Kaybettim Listelerim
       

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.