• Tüm Kategoriler
    • Digitus DN-82124 20 Km Gigabit Multimode to Singlemode SC to SC Media Converter

      Görsel 1
      Görsel 2
      ParaPuan : 375.020
      Fiyat:
      885,05 TL
      80,02 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo

      Digitus Gigabit Media Converter Multimode to Singlemode SC to SC, Wavelength 850nm, 1310nm, up to 20km

       
      • Converts between single & multimode fiber optic
      • 1000Base-SX SC connector, multimode dual fiber
      • 1000Base-SX SC connector, singlemode dual fiber
      • Wavelength: 850nm (multimode), 1310nm (singlemode)
      • Multimode range of up to 0.5km
      • Singlemode range of up to 20km
      • Diagnostic LEDs for status and activity monitoring
      • Suitable for 50/125μm, 62.5/125μm, and 100/140μm fiber optic cables (multimode)
      • Suitable for 8.3/125µm, 8.7/125µm, 9/125µm, and 10/125µm fiber optic cables (singlemode)
      • Operating temperature: -10 ~ 55 °C
      • Standalone converter with external power supply unit
      • Input voltage: 5V DC
      • Max. current consumption: 1 A
      • Power consumption: 3.5W
      • Dimensions (L x W x H): 95mm x 70mm x 26mm
      • Connector 1: SC
      • Connector 2: SC
      • Mode: Singlemode -> Multimode
      • Distance (km): 20
      • Broadcasting Mode: Unidirectional
      • Ethernet speed: Gigabit

       

      • Gigabit Multimode/Singlemode Media Converter SC/SC
      • Quick start guide
      • Power adapter
       
      Diğer Özellikler
      Stok KoduDN-82124
      MarkaASSMANN
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      4016032445746
        +90 0850 241 77 13   +90 533 068 54 29   E-Mail : info@pcsepeti.com  
                 
      KATEGORİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ SİPARİŞ SÜREÇLERİ KARGO / İADE HESABIM
      Kişisel Bilgisayarlar Müşteri Hizmetleri Sipariş Rehberi Anlaşmalı Kargo Firması Nasıl Üye Olurum
      Baskı Çözümleri Mesafeli Satış Sözleşmesi Sipariş Takipi Kargo Ücretleri Siparişlerim
      Bilgisayar Bileşenleri Gizlilik Politikası Sipariş İptali Yeni Ürün Arızalandı Sepetim
      Network Çözümleri Yasal Haklar Ne Zaman Kargolanır Arızalı Ürün Prosedürü Puanlarım
      Elektronik Aksesuarlar Banka Hesap Numaramız Ne Zaman Elime Ulaşır Ürün İade Prosedürü Arıza / İade Takip
      Veri Depolama Aygıtları İletişim Garanti Süresi Faturamı Kaybettim Listelerim
         

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.