ÜRÜNLER

Hp R9D16 500Mt 1Gbit LC SX Single Mode SFP Modül

Görsel 1
ParaPuan : 649.350
Fiyat:
1.558,44 TL
Havale / EFT:
1.535,06 TL
296,10 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Hp R9D16 500Mt 1Gbit LC SX Single Mode SFP Modül


R9D16-61001 - HPE Aruba 1Gb/s 1000Base-SX Multi-Mode Fibre 850nm 500m Duplex LC Connector SFP (mini-GBIC) Transceiver Module
Teknik Özellikler
TürüSFP
Fiber TipiSingle-Mode
Veri Hızı1 GB
Mesafesi550 Mt
KonnektörLC
Dalga Boyu1310nm
Diğer Özellikler
Stok KoduR9D16
MarkaHP
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.