ÜRÜNLER

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

UTP Port

Fiber Port

Fiber Konnektör

Mesafe

Dalga Boyutu

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Aten VC881 4K HDMI / DVI to HDMI Converter vith Audio De-Embedder Aten VC881 4K HDMI / DVI to HDMI Converter vith Audio De-Embedder
Aten VC881 4K HDMI / DVI to HDMI Converter vith Audio De-Embedder
Ücretsiz Kargo. Distribütör Garantili Faturalı Ürün. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
7.219,97 TL
Beek BBN-GS-SC-MM 10/100/1000Baset - 1000Sx Mm SC Medıa Converter
Beek BBN-GS-SC-MM 10/100/1000Baset - 1000Sx Mm SC Medıa Converter
Ücretsiz Kargo. Distribütör Garantili Faturalı Ürün. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
1.296,86 TL
Beek BN-FS-SC-MM 10/100Basetx - 100Fx 2 Km MM SC Medıa/Rate Convert Beek BN-FS-SC-MM 10/100Basetx - 100Fx 2 Km MM SC Medıa/Rate Convert
Beek BN-FS-SC-MM 10/100Basetx - 100Fx 2 Km MM SC Medıa/Rate Convert
Ücretsiz Kargo. Distribütör Garantili Faturalı Ürün. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
982,13 TL
Beek BN-FS-SC-SM20 10/100Basetx - 100Fx 20Km SC MM Media / Rate Converter Beek BN-FS-SC-SM20 10/100Basetx - 100Fx 20Km SC MM Media / Rate Converter
Beek BN-FS-SC-SM20 10/100Basetx - 100Fx 20Km SC MM Media / Rate Converter
Ücretsiz Kargo. Distribütör Garantili Faturalı Ürün. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
982,13 TL
Beek BN-FS-ST-MM 10/100BaseTX - 100FX 2Km MM Media Converter
Beek BN-FS-ST-MM 10/100BaseTX - 100FX 2Km MM Media Converter
Ücretsiz Kargo. Distribütör Garantili Faturalı Ürün. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
982,13 TL
Beek BN-GS-LC-SFP Gigabit Ethernet to Gigabit SFP Media Converter
Beek BN-GS-LC-SFP Gigabit Ethernet to Gigabit SFP Media Converter
Ücretsiz Kargo. Distribütör Garantili Faturalı Ürün. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
985,92 TL
Beek BN-GS-SC-SM20 20 Km 10/100/1000Baset - 1000Lx SM SC Media Converter
Beek BN-GS-SC-SM20 20 Km 10/100/1000Baset - 1000Lx SM SC Media Converter
Ücretsiz Kargo. Distribütör Garantili Faturalı Ürün. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
1.145,18 TL
Beek BS-EXT-RCA-SM-20 20 Km RCA Analog Ses to Fiber Optik Sinyal Uzatma Cihazı
Beek BS-EXT-RCA-SM-20 20 Km RCA Analog Ses to Fiber Optik Sinyal Uzatma Cihazı
Ücretsiz Kargo. Distribütör Garantili Faturalı Ürün. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
3.564,48 TL
Digitus DN-82010-1 2 Km 10/TX  to 100FX Multimode 1310nm ST SC Media Converter Digitus DN-82010-1 2 Km 10/TX  to 100FX Multimode 1310nm ST SC Media Converter
Digitus DN-82010-1 2 Km 10/TX to 100FX Multimode 1310nm ST SC Media Converter
Ücretsiz Kargo. Distribütör Garantili Faturalı Ürün. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
1.023,84 TL
Digitus DN-82020-1 2 Km 10/100TX to 100FX Multimode SC Media Converter Digitus DN-82020-1 2 Km 10/100TX to 100FX Multimode SC Media Converter
Digitus DN-82020-1 2 Km 10/100TX to 100FX Multimode SC Media Converter
Ücretsiz Kargo. Distribütör Garantili Faturalı Ürün. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
982,13 TL
Digitus DN-82022 20 Km 100Base-TX to 100Base-FX T1310nm xBiDi WDM Singlemode SC Media Converter Digitus DN-82022 20 Km 100Base-TX to 100Base-FX T1310nm xBiDi WDM Singlemode SC Media Converter
Digitus DN-82022 20 Km 100Base-TX to 100Base-FX T1310nm xBiDi WDM Singlemode SC Media Converter
Ücretsiz Kargo. Distribütör Garantili Faturalı Ürün. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
1.057,97 TL
Digitus DN-82023 20 Km 10/100BAse-T to 10/100Base-TX Singlemode SC Media Converter Digitus DN-82023 20 Km 10/100BAse-T to 10/100Base-TX Singlemode SC Media Converter
Digitus DN-82023 20 Km 10/100BAse-T to 10/100Base-TX Singlemode SC Media Converter
Ücretsiz Kargo. Distribütör Garantili Faturalı Ürün. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
1.057,97 TL
Digitus DN-82120-1 550 Mt 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Multimode SC Media Converter
Digitus DN-82120-1 550 Mt 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Multimode SC Media Converter
Ücretsiz Kargo. Distribütör Garantili Faturalı Ürün. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
2.514,10 TL
Digitus DN-82121-1 10 Km 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Singlemode SC Media Converter Digitus DN-82121-1 10 Km 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Singlemode SC Media Converter
Digitus DN-82121-1 10 Km 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Singlemode SC Media Converter
Ücretsiz Kargo. Distribütör Garantili Faturalı Ürün. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
2.430,67 TL
Digitus DN-82124 20 Km Gigabit Multimode to Singlemode SC to SC Media Converter Digitus DN-82124 20 Km Gigabit Multimode to Singlemode SC to SC Media Converter
Digitus DN-82124 20 Km Gigabit Multimode to Singlemode SC to SC Media Converter
Ücretsiz Kargo. Distribütör Garantili Faturalı Ürün. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
1.657,10 TL
Planet PL-FT-802 10/100Base-Tx - 100Base-Fx Sc Multi Mode 2Km Media Converter Planet PL-FT-802 10/100Base-Tx - 100Base-Fx Sc Multi Mode 2Km Media Converter
Planet PL-FT-802 10/100Base-Tx - 100Base-Fx Sc Multi Mode 2Km Media Converter
Ücretsiz Kargo. Distribütör Garantili Faturalı Ürün. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
1.903,58 TL
Planet PL-FT-802S15 10/100Base-Tx - 100Base-Fx Sc Sm 15Km Media Converter Planet PL-FT-802S15 10/100Base-Tx - 100Base-Fx Sc Sm 15Km Media Converter
Planet PL-FT-802S15 10/100Base-Tx - 100Base-Fx Sc Sm 15Km Media Converter
Ücretsiz Kargo. Distribütör Garantili Faturalı Ürün. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
2.070,43 TL
Planet PL-GT-1205A  100/100/1000Base-T To Dual 1000Base-X Sfp Media Converter
Planet PL-GT-1205A 100/100/1000Base-T To Dual 1000Base-X Sfp Media Converter
Ücretsiz Kargo. Distribütör Garantili Faturalı Ürün. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
3.564,48 TL
Planet PL-GT-802 10/100/1000Base-T - 1000Base-Sx Sc Mm 550M Media Converter
Planet PL-GT-802 10/100/1000Base-T - 1000Base-Sx Sc Mm 550M Media Converter
Ücretsiz Kargo. Distribütör Garantili Faturalı Ürün. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
2.404,13 TL
Bu kategoride toplam 53 ürün listeleniyor.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.