• Tüm Kategoriler
    • Planet PL-ENW-9801 10Gbps Sfp+ Pcı Express Server Ethernet Kartı

      Görsel 1
      ParaPuan : 1.078.875
      Fiyat:
      2.546,15 TL
      230,21 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo
      • PCI Express rev. 2.0 specification x4 Interface
      • IP, TCP, UDP checksum offloading
      • IEEE 802.1Q VLAN ID Tagged / IEEE 802.1q Qos
      • 16K Jumbo Frame Size
      • IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control
      • Complies with Microsoft and Linux Platform

       

      Accessories
      MTB-LRSFP+ Port 10GBase-LR mini-GBIC module (Single mode / 1310nm / max. 10km)
      MTB-SRSFP+ Port 10GBase-SR mini-GBIC Module (Multi-mode / 850nm / max. 550m)

       

      Hardware Specifications
      Hardware VersionV2
      Attachment InterfacePCI Express rev. 2.0 specification x4 Interface
      Media InterfaceSFP+ Connector
      Optical Module OptionsLRM, LR, SR
      Memory1Mbit internal memory
      Jumbo Frame9K / 16K Bytes
      LED IndicatorsLNK / ACT per port
      Dimensions (W x D x H)62 x 83 x 22 mm
      Weight47g
      Typical Power Consumption4 watts
      Advanced Functions
      Layer 2 FeaturesIEEE 802.3x Flow Control support
      IEEE 802.1Q VLAN support
      Operating System SupportWindows Server 2008R2 64bits
      Windows Server 2012 64bits
      Windows 7 32 / 64bits
      Windows 8 32 / 64bits
      Linux (2.6x to 3.8.0)
      VMware® ESX 4.x
      Standards Conformance
      Regulation ComplianceFCC Part 15 Class B, CE
      Standards ComplianceIEEE 802.3ae: 10Gbps Ethernet
      IEEE 802.3x: Flow Control and Back Pressure
      IEEE 802.1Q: VLAN Tagging
      Environment
      OperatingTemperature: 0 ~ 50 degrees C
      Relative Humidity: 5 ~ 95% (non-condensing)
      StorageTemperature: -10 ~ 85 degrees C
      Relative Humidity: 5 ~ 95% (non-condensing)
      Package
      Package Contents● ENW-9801 Server Adapter
      ● Quick Installation Guide
      ● CD-ROM (Driver & User’s Manual)
      ● Low Profile Bracket
      Diğer Özellikler
      Stok KoduPL-ENW-9801
      MarkaPLANET
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      4711213687105
        +90 0850 241 77 13   +90 533 068 54 29   E-Mail : info@pcsepeti.com  
                 
      KATEGORİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ SİPARİŞ SÜREÇLERİ KARGO / İADE HESABIM
      Kişisel Bilgisayarlar Müşteri Hizmetleri Sipariş Rehberi Anlaşmalı Kargo Firması Nasıl Üye Olurum
      Baskı Çözümleri Mesafeli Satış Sözleşmesi Sipariş Takipi Kargo Ücretleri Siparişlerim
      Bilgisayar Bileşenleri Gizlilik Politikası Sipariş İptali Yeni Ürün Arızalandı Sepetim
      Network Çözümleri Yasal Haklar Ne Zaman Kargolanır Arızalı Ürün Prosedürü Puanlarım
      Elektronik Aksesuarlar Banka Hesap Numaramız Ne Zaman Elime Ulaşır Ürün İade Prosedürü Arıza / İade Takip
      Veri Depolama Aygıtları İletişim Garanti Süresi Faturamı Kaybettim Listelerim
         

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.