• Tüm Kategoriler
    • Planet PL-MGB-L40 SFP Port 1000Base-LX mini-GBIC 40Km SFP Modül

      Görsel 1
      ParaPuan : 281.755
      Fiyat:
      664,94 TL
      60,23 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

      SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC module - 40km  

       
      • IEEE 802.3ab / 802.3z Gigabit Ethernet standartlarını destekler.
      • Duplex LC konnektör
      • Tek güç kaynağı 3.3V
      • Tak & Çalıştır özelliğini destekler.
      • Class 1 lazer ürünleri EN 60825-1 standardına uygundur.
      • Çalışma ısısı 0 - 50 derece ile sınırlıdır.
      • Single-mode fiber kablo üzerinden iletişim mesafesi maksimum 40 km ile sınırlı

       

      PHY TipiIEEE 802.3z 1000Base-LX
      Fiber TipiSingle Mode
      KonnektörLC
      Dalgaboyu1310nm
      Maksimum Mesafe40km
      Çalışma Sıcaklığı0 ~ 50 Degree C
       
      Diğer Özellikler
      Stok KoduPL-MGB-L40
      MarkaPLANET
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      4711605283984
        +90 0850 241 77 13   +90 533 068 54 29 - 530 338 18 06   E-Mail : info@pcsepeti.com  
                 
      KATEGORİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ SİPARİŞ SÜREÇLERİ KARGO / İADE HESABIM
      Kişisel Bilgisayarlar Müşteri Hizmetleri Sipariş Rehberi Anlaşmalı Kargo Firması Nasıl Üye Olurum
      Baskı Çözümleri Mesafeli Satış Sözleşmesi Sipariş Takipi Kargo Ücretleri Siparişlerim
      Bilgisayar Bileşenleri Gizlilik Politikası Sipariş İptali Yeni Ürün Arızalandı Sepetim
      Network Çözümleri Yasal Haklar Ne Zaman Kargolanır Arızalı Ürün Prosedürü Puanlarım
      Elektronik Aksesuarlar Banka Hesap Numaramız Ne Zaman Elime Ulaşır Ürün İade Prosedürü Arıza / İade Takip
      Veri Depolama Aygıtları İletişim Garanti Süresi Faturamı Kaybettim Listelerim
         

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.