• Tüm Kategoriler
  • Planet PL-MGB-L80 80 Km SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC modül

    Görsel 1
    ParaPuan : 390.775
    Fiyat:
    922,23 TL
    Havale / EFT:
    903,79 TL
    86,07 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Sınırlı Sayıda

    SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC modül - 80km
    SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC module - 80km  

     
    • IEEE 802.3ab / 802.3z Gigabit Ethernet standartlarını destekler.
    • Duplex LC konnektör
    • Tek güç kaynağı 3.3V
    • Tak & Çalıştır özelliğini destekler.
    • Class 1 lazer ürünleri EN 60825-1 standardına uygundur.
    • Çalışma ısısı 0 - 50 derece ile sınırlıdır.
    • Single-mode fiber kablo üzerinden iletişim mesafesi maksimum 80 km ile sınırlı

     

    PHY TipiIEEE 802.3z 1000Base-LX
    Fiber TipiSingle Mode
    KonnektörLC
    Dalgaboyu1310nm
    Maksimum Mesafe80km
    Çalışma Sıcaklığı0 ~ 50 Degree C
     
    Diğer Özellikler
    Stok KoduPL-MGB-L80
    MarkaPLANET
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    4711605283991
      +90 0850 241 77 13   +90 533 068 54 29   E-Mail : info@pcsepeti.com  
               
    KATEGORİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ SİPARİŞ SÜREÇLERİ KARGO / İADE HESABIM
    Kişisel Bilgisayarlar Müşteri Hizmetleri Sipariş Rehberi Anlaşmalı Kargo Firması Nasıl Üye Olurum
    Baskı Çözümleri Mesafeli Satış Sözleşmesi Sipariş Takipi Kargo Ücretleri Siparişlerim
    Bilgisayar Bileşenleri Gizlilik Politikası Sipariş İptali Yeni Ürün Arızalandı Sepetim
    Network Çözümleri Yasal Haklar Ne Zaman Kargolanır Arızalı Ürün Prosedürü Puanlarım
    Elektronik Aksesuarlar Banka Hesap Numaramız Ne Zaman Elime Ulaşır Ürün İade Prosedürü Arıza / İade Takip
    Veri Depolama Aygıtları İletişim Garanti Süresi Faturamı Kaybettim Listelerim
       

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.