• Tüm Kategoriler
    • Tp-Link MC200CM 550 Mt 1 Port SC/UPC 1 Port 1000Mbps RJ45 Medya Dönüştürücü

      Görsel 1
      ParaPuan : 266.540
      Fiyat:
      629,03 TL
      56,87 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo

      Tp-Link MC200CM 550 Mt 1 Port SC/UPC 1 Port 1000Mbps RJ45 Medya Dönüştürücü

       
      • IEEE 802.3ab ve IEEE 802.3z standartlarıyla uyumlu.
      • FX portu için Force/Auto transfer mod switch kontrolu
      • Fiber mesafesini 550 metreye kadar çıkarır
      • Oto -MDI-MDIX 10/100/1000Mbps ethernet desteği sunar
      Standartlar ve ProtokollerIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
      Temel FonksiyonFull Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
      50/125um fiber kullanılarak fiber mesafesini 550metreye kadar çıkarabilir.
      2.5/125um fiber kullanılarak fiber mesafesini 220metreye kadar çıkarabilir.
      Portlar1 1000M SC/UPC portu
      1 1000M RJ45 portu (Auto MDI/MDIX)
      Dalga Boyu850nm
      Network Media 1000BASE-SXMulti-mode Fiber
      Ağ Ortamı 100BASE-TUTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
      EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
      LED GöstergeleriPWR, Link/Act
      Boyutlar (W*D*H)3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
      Güç KaynağıHarici Güç Adaptörü
      Maks. Güç Tüketimi1.66W
      Güvenlik & EmisyonFCC, CE, RoHS
      OrtamÇalışma Sıcaklığı: 0?~40? (32?~104?)
      Saklama Sıcaklığı: -40?~70? (-40?~158?)
      Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
      Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız
       
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMC200CM
      MarkaTP-LINK
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      6935364030438
        +90 0850 241 77 13   +90 533 068 54 29   E-Mail : info@pcsepeti.com  
                 
      KATEGORİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ SİPARİŞ SÜREÇLERİ KARGO / İADE HESABIM
      Kişisel Bilgisayarlar Müşteri Hizmetleri Sipariş Rehberi Anlaşmalı Kargo Firması Nasıl Üye Olurum
      Baskı Çözümleri Mesafeli Satış Sözleşmesi Sipariş Takipi Kargo Ücretleri Siparişlerim
      Bilgisayar Bileşenleri Gizlilik Politikası Sipariş İptali Yeni Ürün Arızalandı Sepetim
      Network Çözümleri Yasal Haklar Ne Zaman Kargolanır Arızalı Ürün Prosedürü Puanlarım
      Elektronik Aksesuarlar Banka Hesap Numaramız Ne Zaman Elime Ulaşır Ürün İade Prosedürü Arıza / İade Takip
      Veri Depolama Aygıtları İletişim Garanti Süresi Faturamı Kaybettim Listelerim
         

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.