ÜRÜNLER

Tp-Link MC210CS Gigabit Rj45 - SC/UPC Medya Dönüştürücü Modül

Görsel 1
ParaPuan : 432.900
Fiyat:
1.038,96 TL
Havale / EFT:
1.023,38 TL
197,40 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Gigabit Ethernet Medya DönüştürücüMC210CS

  • IEEE 802.3ab ve IEEE 802.3z standartlarıyla uyumlu.
  • FX portu için Force/Auto transfer mod switch kontrolü
  • Fiber mesafesini 15 km'ye kadar çıkarır
MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ & MODÜL
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Temel Fonksiyon Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Fiber mesafesini 15km'ye dek çıkarır
Portlar 1 1000M SC/UPC portu
1 1000M RJ45 portu (Auto MDI/MDIX)
Dalga Boyu 1310nm
Ağ Ortamı 1000BASE-FX Tekil Mod Fiber
Network Media 1000BASE-LX Single-mode Fiber
Network Media 1000BASE-X "Network Media 1000BASE-LX
1000BASE-LX"
Ağ Ortamı 100BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
LED Göstergeleri PWR, LINK, RX
Boyutlar (W*D*H) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Güç Kaynağı Harici Güç Adaptörü
Maks. Güç Tüketimi 5.5W
Güvenlik & Emisyon FCC, CE, RoHS
Ortam Çalışma Sıcaklığı: 0?~40? (32?~104?)
Saklama Sıcaklığı: -40?~70? (-40?~158?)
Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız
Diğer Özellikler
Stok KoduMC210CS
MarkaTP-LINK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
6935364030445

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.