• Tüm Kategoriler
    • Tp-Link TL-SL1218P JetStream 16 Port 10/100Mbps PoE+ 150W 2 Port Ethernet RackMount PoE+ Switch

      Görsel 1
      Görsel 2
      ParaPuan : 1.139.065
      Fiyat:
      2.688,19 TL
      243,51 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

      TL-SL1218P

      16-Port 10/100 Mbps + 2-Port Gigabit Rackmount Switch with 16-Port PoE+

      • 16× PoE+ 10/100 Mbps RJ45 ports, 2× Gigabit RJ45 ports, and 1× combo Gigabit SFP slot.
      • High PoE power budget with up to 30 W for each PoE port and 150 W for all PoE ports.*
      • Up to 250 m data and power transmission under extend mode specially designed for surveillance system.**
      • Priority mode for ports 1–8 to guarantees the quality of sensitive applications like video monitor.
      • Isolation Mode allows one-click client traffic separation for higher security and performance.
      • Easy to use, with no configuration and installation needed.
      DONANIM ÖZELLİKLERİ
      Arabirim • 16× PoE+ 10/100 Mbps RJ45 Ports
      • 2× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports
      • 1× Combo Gigabit SFP Slot
      Ağ Medyası • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
      • EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
      • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
      • EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
      • 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
      • EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
      • 1000BASE-X MMF, SMF
      Fan Sayısı 2 Fans
      Fiziksel Güvenlik Kilidi Yes
      Güç Kaynağı 100–240V AC, 50/60 Hz
      PoE+ Portları (RJ45) • Standard: 802.3at/802.3af compliant
      • PoE Ports: Ports 1–16
      • PoE Power Budget: 150 W
      Boyutlar ( W X D X H ) 17.3 × 7.1 × 1.7 in (440 × 180 × 44 mm)
      Maks. Güç Tüketimi • 12.71 W (220/50Hz. no PD connected)
      • 172.8 W (220/50Hz. with 150 W PD connected)
      Max Heat Dissipation • 43.34 BTU/h (no PD connected)
      • 589.25 BTU/h (with 150 W PD connected)
      PERFORMANS
      Anahtarlama Kapasitesi 7.2 Gbps
      Paket Yönlendirme Hızı 5.36 Mpps
      MAC Adres Tablosu 8K
      Jumbo Frame 10 KB
      YAZILIM ÖZELLİKLERİ
      Gelişmiş Özellikler • Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs
      • Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
      • Priority Mode
      • Isolation Mode
      • Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
      • IEEE802.3x Flow Control
      İletim Metodu Store-And-Forward
      DİĞERLERİ
      Sertifika CE, FCC, RoHS
      Paket İçeriği • TL-SL1218P
      • Power Cable
      • Installation Guide
      • Two mounting brackets and the fittings
      Ortam • Operating Temperature: 0–50 °C (32–122 °F)
      • Storage Temperature: -40–70 °C (-40–158 °F)
      • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing
      • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing
      Teknik Özellikler
      Kullanım TipiPoE Switch
      Port Sayısı16 Port
      Veri Transferi10/100 Mbps
      YönetimYok
      Ethernet Port2 Port
      SFP Port1 Port
      PoE Port16 Port
      Diğer Özellikler
      Stok KoduTL-SL1218P
      MarkaTP-LINK
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      6935364052829
        +90 0850 241 77 13   +90 533 068 54 29 - 530 338 18 06   E-Mail : info@pcsepeti.com  
                 
      KATEGORİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ SİPARİŞ SÜREÇLERİ KARGO / İADE HESABIM
      Kişisel Bilgisayarlar Müşteri Hizmetleri Sipariş Rehberi Anlaşmalı Kargo Firması Nasıl Üye Olurum
      Baskı Çözümleri Mesafeli Satış Sözleşmesi Sipariş Takipi Kargo Ücretleri Siparişlerim
      Bilgisayar Bileşenleri Gizlilik Politikası Sipariş İptali Yeni Ürün Arızalandı Sepetim
      Network Çözümleri Yasal Haklar Ne Zaman Kargolanır Arızalı Ürün Prosedürü Puanlarım
      Elektronik Aksesuarlar Banka Hesap Numaramız Ne Zaman Elime Ulaşır Ürün İade Prosedürü Arıza / İade Takip
      Veri Depolama Aygıtları İletişim Garanti Süresi Faturamı Kaybettim Listelerim
         

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.