• Tüm Kategoriler
  • Tp-Link TL-SL1218P JetStream 16 Port 10/100Mbps PoE+ 150W 2 Port Ethernet RackMount PoE+ Switch

    Tp-Link TL-SL1218P JetStream 16 Port 10/100Mbps PoE+ 150W 2 Port Ethernet RackMount PoE+ Switch
    Tp-Link TL-SL1218P JetStream 16 Port 10/100Mbps PoE+ 150W 2 Port Ethernet RackMount PoE+ Switch
    Görsel 1
    Görsel 2
    ParaPuan : 499.625
    Fiyat:
    1.179,12 TL
    Havale / EFT:
    1.155,54 TL
    1179.12 www.pcsepeti.com
    99,34 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

    TL-SL1218P

    16-Port 10/100 Mbps + 2-Port Gigabit Rackmount Switch with 16-Port PoE+

    • 16× PoE+ 10/100 Mbps RJ45 ports, 2× Gigabit RJ45 ports, and 1× combo Gigabit SFP slot.
    • High PoE power budget with up to 30 W for each PoE port and 150 W for all PoE ports.*
    • Up to 250 m data and power transmission under extend mode specially designed for surveillance system.**
    • Priority mode for ports 1–8 to guarantees the quality of sensitive applications like video monitor.
    • Isolation Mode allows one-click client traffic separation for higher security and performance.
    • Easy to use, with no configuration and installation needed.
    DONANIM ÖZELLİKLERİ
    Arabirim • 16× PoE+ 10/100 Mbps RJ45 Ports
    • 2× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports
    • 1× Combo Gigabit SFP Slot
    Ağ Medyası • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    • EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
    • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
    • EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
    • 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
    • EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
    • 1000BASE-X MMF, SMF
    Fan Sayısı 2 Fans
    Fiziksel Güvenlik Kilidi Yes
    Güç Kaynağı 100–240V AC, 50/60 Hz
    PoE+ Portları (RJ45) • Standard: 802.3at/802.3af compliant
    • PoE Ports: Ports 1–16
    • PoE Power Budget: 150 W
    Boyutlar ( W X D X H ) 17.3 × 7.1 × 1.7 in (440 × 180 × 44 mm)
    Maks. Güç Tüketimi • 12.71 W (220/50Hz. no PD connected)
    • 172.8 W (220/50Hz. with 150 W PD connected)
    Max Heat Dissipation • 43.34 BTU/h (no PD connected)
    • 589.25 BTU/h (with 150 W PD connected)
    PERFORMANS
    Anahtarlama Kapasitesi 7.2 Gbps
    Paket Yönlendirme Hızı 5.36 Mpps
    MAC Adres Tablosu 8K
    Jumbo Frame 10 KB
    YAZILIM ÖZELLİKLERİ
    Gelişmiş Özellikler • Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs
    • Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
    • Priority Mode
    • Isolation Mode
    • Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
    • IEEE802.3x Flow Control
    İletim Metodu Store-And-Forward
    DİĞERLERİ
    Sertifika CE, FCC, RoHS
    Paket İçeriği • TL-SL1218P
    • Power Cable
    • Installation Guide
    • Two mounting brackets and the fittings
    Ortam • Operating Temperature: 0–50 °C (32–122 °F)
    • Storage Temperature: -40–70 °C (-40–158 °F)
    • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing
    • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing
    Teknik Özellikler
    Kullanım TipiPoE Switch
    Port Sayısı16 Port
    Veri Transferi10/100 Mbps
    YönetimYok
    Ethernet Port2 Port
    SFP Port1 Port
    PoE Port16 Port
    Diğer Özellikler
    Stok KoduTL-SL1218P
    MarkaTP-LINK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
      +90 0850 241 77 13   +90 533 068 54 29   E-Mail : info@pcsepeti.com  
               
    KATEGORİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ SİPARİŞ SÜREÇLERİ KARGO / İADE HESABIM
    Kişisel Bilgisayarlar Müşteri Hizmetleri Sipariş Rehberi Anlaşmalı Kargo Firması Nasıl Üye Olurum
    Baskı Çözümleri Mesafeli Satış Sözleşmesi Sipariş Takipi Kargo Ücretleri Siparişlerim
    Bilgisayar Bileşenleri Gizlilik Politikası Sipariş İptali Yeni Ürün Arızalandı Sepetim
    Network Çözümleri Yasal Haklar Ne Zaman Kargolanır Arızalı Ürün Prosedürü Puanlarım
    Elektronik Aksesuarlar Banka Hesap Numaramız Ne Zaman Elime Ulaşır Ürün İade Prosedürü Arıza / İade Takip
    Veri Depolama Aygıtları İletişim Garanti Süresi Faturamı Kaybettim Listelerim
       

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.