ÜRÜNLER

Tp-Link TL-SM311LM LC/UPC 1.25GB 550Mt Multi Mode 850nm LC MiniGBIC SFP Modül

Görsel 1
ParaPuan : 299.700
Fiyat:
719,28 TL
Havale / EFT:
708,49 TL
136,66 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

Tp-Link TL-SM311LM LC/UPC 850 Mt MiniGBIC SFP Modül

 
  • Multi-mod MiniGBIC modül
  • T3700 serisi, T2700 serisi,T2600 serisi, T2500 serisi, T1700 serisi, T1600 serisi, T1500 serisi, 2/3/5 serisi switchlerle ve MC220L ile uyumludur.
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Dalga Boyu 850nm
Güç Kaynağı 3.3V
Güvenlik & Emisyon FCC, CE
Kablo Multi-mod Fiber
Fiber Tipi 50/125μm or 62.5/125μm Multi-mode
Maks. Kablo Uzunluğu 550m
Veri Hızı 1.25Gbps
Port Tipi LC/UPC
Ortam Çalışma Sıcaklığı: 0?~70? (32?~158?)
Saklama Sıcaklığı: -40?~80? (-40?~176?)
Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız
Teknik Özellikler
TürüSFP
Fiber TipiMulti-Mode
Veri Hızı1.25 GB
Mesafesi550 Mt
KonnektörLC
Dalga Boyu850nm
Diğer Özellikler
Stok KoduTL-SM311LM
MarkaTP-LINK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
6935364030209

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.