ÜRÜNLER

Zyxel SBG3300N 4 Port 300Mbps Multı Wan ADSL - VDSL Modem

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
ParaPuan : 265.100
Fiyat:
625,64 TL
56,72 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

ZyXEL’den Performans tutkunlarına özel Modem/Router

ZyXEL, SBG 3300N 300Mbps ADSL2+ / VDSL2 Multi Wan Kablosuz çok fonksiyonlu Güvenlik Ağ Geçidi ürününü piyasaya sundu. En iyisini ve yüksek performans arayanlara hitap eden ürün, güvenli VPN, 3G gibi sıradan bir modemde bulamayacağınız birçok özellik ile öne çıkıyor.


08-12-2013

 

 

ZyXEL,  SBG 3300N  300Mbps ADSL2+ / VDSL2 Multi Wan Kablosuz çok fonksiyonlu Güvenlik Ağ Geçidi ürününü piyasaya sundu. En iyisini ve yüksek performans arayanlara hitap eden ürün, güvenli VPN, 3G gibi sıradan bir modemde bulamayacağınız birçok özellik ile öne çıkıyor. Son teknolojiyi şık tasarımla buluşturan ZyXEL’in yenilikçi yaklaşımının eseri cihaz, güç tüketiminde cimri olmasının yanı sıra, işlem gücü performansıyla da dikkat çekiyor. 

Dünyanın önde gelen iletişim ve haberleşme teknolojileri sağlayıcısı ZyXEL, yeni nesil ADSL2+ VDSL2 Multi Wan kablosuz Güvenlik Ağ Geçidi ürününü tanıttı.  DSL, Ethernet, 3G, fiber ve mobil geniş bant gibi esnek WAN (Geniş Alan Ağı) seçimleri sunan ürün, yük dengesi (Load Balancing), Wi-Fi AP yönetimi ve yönetilebilen VLAN (Sanal Yerel Alan Ağı) gibi birçok avantajı bünyesinde barındırıyor. Farklı bağlantı ihtiyaçları olan küçük işletmelere yüksek kalitede internet erişim imkanı sunan cihaz, Routing, Wi-Fi, IPSec VPN performanslarıyla da iş verimliliğini artırıyor. Operasyonel etkinlik ve 20 kanal eş zamanlı VPN ile güvenli bir bağlantı imkanı sağlayan ürün, aynı zamanda 802.11n özelliği ile de yüksek performanslı kablosuz iletişim imkanı sunuyor.

 

Son teknoloji, şık tasarım

Güçlü teknolojisinin yanında şık tasarımı ile de dikkat çeken cihaz, Multi WAN özelliği ile birden fazla WAN ara yüzüne sahip. Böylece bağlantı kesildiğinde, diğer WAN tarafından internet bağlantısının devam ettirilmesi mümkün oluyor. Güvenli bağlantıyı tek kutuda ölçeklendirilebilir şekilde sunan ürün, ADSL2+/VDSL2, Ethernet WAN, USB üzerinden 3G erişimi, yük dengeleme (Load Balancing) özellikleri ile kendini farklı kılıyor. Estetik tasarımıyla dikkat çeken cihaz, çoklu SSID desteği, SSID gizleme, WLAN izolasyonu, ziyaretçi erişimi desteği gibi özellikleri ile de göz dolduruyor.

 

Güçlü Güvenlik Duvarı ve Güvenli VPN

Ürünün diğer avantajları arasında güçlü güvenlik duvarı ve güvenli VPN yer alıyor. Eş zamanlı 20 IPSec VPN desteği ile kullanıcılar, yüksek derecede güvenliğe ve internet uygulamalarında daha iyi kontrol olanağına sahip oluyorlar.

Bant genişliğini koruma, ağdaki açıkları en düşük seviyeye düşürme gibi özellikleri bünyesinde barındıran ürünün içerik filtreleme özelliği de verimliliği arttırıyor. Kullanıcı dostu bu üründeki içerik filtreleme özelliği, son derece önemli faydalar sunuyor. 802.11n kablosuz ağ bağlantı standardı ile gelen cihaz, veri akışını geniş bir alanda ve kesintisiz bir şekilde sağlıyor.

 

Güç tüketiminde cimri

Güç tüketimi konusunda son derece cimri olan cihaz, gelişmiş yönetim ve merkezi log alabilme özellikleri ile donatılmış olarak geliyor. Ürünün kablosuz zamanlama özelliği sayesinde istenilen süre içerisinde kablosuz erişimin açık olması sağlanabiliyor.

1 GbE 10/100/1000 WAN Portu ve 4 GbE 10/100/1000 LAN Portu’na sahip cihaz, 300 Mbps’e kadar hız desteği sunabiliyor, 32 adete kadar MAC adresi filtreleyebiliyor. Üründeki Quality of Service (QoS) özelliği ise HD video, internet erişimi ve VoIP uygulamaları gibi farklı bant genişliğine ihtiyaç duyan uygulamaların önceliklendirilmesini sağlayarak her zaman en kaliteli iletimin gerçekleştirilmesine olanak tanıyor.

 

IPv6 desteği ve “yeşil” tasarım...

IPv6 desteği bulunan cihaz, aynı zamanda kullanıcı dostu bir ara yüzle yüksek performans sağlıyor. SBG3300N Kablosuz Güvenlik Ağ Geçidi, ZyXEL’in tüm diğer ürünlerinde olduğu gibi, topluma ve çevreye karşı sorumluluk anlayışının bir parçası olan yeşil tasarım özelliklerine sahip.

 

Çoklu kullanıcı ve Yüksek performans ihtiyacı olan KOBİ seviyesindeki ofisler için ideal...

Evlerimizde her geçen gün internete bağlanan cihaz sayısı artmakta, aynı zamanda ev içerisindeki kablolu ve kablosuz ağ trafiğinin de en verimli bir şekilde çalışması gerekmekte. Öte yandan ağ ve internet üzerinde çalıştırılan uygulamaların Ağ ve DSL hız performansıyla en yüksek hızlarda istemcilere aktarılmasında Router’ın işlem performansı büyük önem arz etmekte. ZyXEL pazara sunduğu ürünü ile  bu alanda yeni bir ihtiyaç alanına çözüm üretiyor.

Günümüzde KOBİ’ler genellikle, giriş seviyesi modemler kullanıyor. İşlem kapasitesi büyük olan KOBİ’ler ise modemin yanı sıra ayrıca yüksek bedelli işlemci router’lar almadan hepsi bir arada çözümleri tercih edebiliyor. ZyXEL, içerdiği özel uygulamalar ve hepsi bir arada ürünleri ile kurumsal şirketlerin ihtiyaçlarını da en iyi şekilde ve en ekonomik şartlarda karşılayabiliyor.  

 

ADSL2+ VDSL2 Multi WAN Kablosuz Güvenlik Ağ Geçidi’nin temel özellikleri:

v  Multi WAN özelliği sayesinde birden fazla WAN ara yüzü

  • ADLS2+/VDSL2
  • Ethernet WAN
  • USB üzerinden 3G
  • Yük Dengeleme (Load Balancing)
  • Failover, Fallback

v  Çoklu SSID desteği

v  SSID gizleme özelliği

v  Ziyaretçi erişimi desteği

v  WLAN izolasyonu

v  Güçlü Güvenlik Duvarı

v  Eşzamanlı 20 IPSec VPN

v  İçerik Filtreleme

v  Gelişmiş yönetim

v  Merkezi log alabilme

v  1GbE 10/100/1000 WAN portu

v  4GbE 10/100/1000 LAN portu

v  802.11n standardı ile 300 Mbps hız

v  32 adet MAC adres filtreleme

v  Kablosuz Zamanlama Özelliği

v  IPv6 Desteği QoS

v  IPSec VPN üzerinden PPTP, IPSec ve L2TP VPN Failover, VPN Fallback

Diğer Özellikler
Stok KoduVMG1312-T20B-TR03V1F
MarkaZYXEL
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4718937575862

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.